DenumireComisie
Presedinte comisie
Asistent
marti miercuri joi vineri sâmbătă duminică luni marti miercuri joi vineri sâmbătă duminică luni marti miercuri joi vineri sâmbătă duminică luni marti miercuri joi vineri sâmbătă duminică luni marti miercuri
1. 1 sept 2 sept 3sept 4sept 5 sept 6 sept 7 sept 8 sept 9sept 10 sept 11sept 12 sept 13 sept 14 sept 15 sept 16 sept 17 sept 18 sept 19 sept 20 sept 21 sept 22sept 23sept 24 sept 25 sept 26 sept 27 sept 28 sept 29sept 30 sept
Comisia Juridică şi de Disciplină  













     

       


     
Presedinte: Doru Giugula
Asistent: Titirisca Vilma Gabriela
E-mail: CJD@bucuresti-primaria.ro
Comisia pentru Credite Externe
şi Monitorizarea Derulării acestora 
 






 





     

       


     
Presedinte: Ramiro Angelescu
Asistent: Mirea Nicoleta
E-mail: CCE@bucuresti-primaria.ro
Comisia pentru Relaţia
cu Uniunea Europeană
 













     

       


     
Presedinte: Mustaciosu Vlad
Asistent:Mirela Anghel
E-mail:CIE@bucuresti-primaria.ro
Comisia Economică, Buget, Finanţe  





12:00
                                           
Presedinte: Minica Boaja
Asistent: Titirisca Vilma Gabriela
E-mail:CEBF@bucuresti-primaria.ro
Comisia de Urbanism
şi Amenajarea Teritoriului
 











 
     

       


     
Presedinte: Catalin Bologa
Asistent: Nica Mioara
E-mail:CUAT@bucuresti-primaria.ro
Comisia pentru Utilităţi Publice   













     

       


     
Presedinte: Popescu Dorin
Asistent: Vasilescu Flori
E-mail:CUP@bucuresti-primaria.ro
Comisia Patrimoniu  













     

       


     
Presedinte: Nicolae Andrei
Asistent: Mirea Nicoleta
E-mail:CP@bucuresti-primaria.ro
Comisia pentru Salubritate  
 











     

       


     
Presedinte: Sorin Margarit
Asistent: Vasilescu Flori
E-mail:CIS@bucuresti-primaria.ro
Comisia Transporturi
şi Infrastructură Urbană
 

 










     

       


     
Presedinte: Ion Stan
Asistent: Mirea Nicoleta
E-mail:CTIU@bucuresti-primaria.ro
Comisia Învăţământ,
Cultură, Culte şi Sport 
 







 




     

       


     
Presedinte: Fatu Gabriel
Asistent: Vasilescu Flori
E-mail:CICC@bucuresti-primaria.ro
Comisia Sănătate
şi Protecţie Socială
 

           





     

       


     
Presedinte: Neacsu Adrian
Asistent:Mirela Anghel
E-mail:CSPS@bucuresti-primaria.ro
Comisia de Ecologie
şi Protecţia Mediului
 





                     

       


     
Presedinte: Tache Felix
Asistent: Simion Simona
E-mail:CEPM@bucuresti-primaria.ro
Comisia pentru Comerţ,
Turism şi Protecţia Consumatorului
 





 





       

       


     
Presedinte: Peptan Mihai
Asistent: Vasilescu Flori
E-mail:CCPC@bucuresti-primaria.ro
Comisia pentru Relaţii Internaţionale,
Cooperare şi Asociere cu alte Autorităţi Publice
 













     

       


     
Presedinte: Cristina Nicolescu
Asistent: Nica Mioara
E-mail:CRI@bucuresti-primaria.ro
Comisia pentru Relaţii cu Organizaţii
Neguvernamentale şi alţi Parteneri Sociali
 













     

       


     
Presedinte: Campeanu Remus
Asistent: Nica Mioara
E-mail:CRON@bucuresti-primaria.ro